Azeri kızı Günel’in yeni işi şaşkınlık yarattı


Geçirdiği estetik operasyonlar sonucu Azeri kızı Günel bambaşka biri olmuştu.”Oy Didem” şarkıcı ile akıllarda yer edinen Azeri kızı Günel, son haliyle gündem oldu.

Günel Zeynalova, aradan geçen yıllarda öyle değişti ki onu şimdilerde tanımak neredeyse imkansız.

Sosyal medya hesabından paylaştığı karelerine beğeni yağan Azeri kızı Günel Zeynalova hayranlarını şaşırttı. Azeri kızı Günel son olarak, peş peşe paylaşımlarla değişimini bir kez daha gözler önüne serdi.

İbrahim Tatlıses’in konserinde sahneye çıkarmasıyla 13 yaşında şöhreti yakalayan Azeri kızı Günel Zeynalova, son dönemde değişimiyle konuşuluyor.

Sahneye ilk çıktığında 13 yaşında olan Günel’in estetikli son görüntüsü görenleri şoke etti.

İşte Azeri kızı Günel Zeynalova’nın estetikten sonraki inanılmaz değişimi…

YENİ İŞİ ŞAŞIRTTI

Müzik dünyasında ‘Azeri Kızı Günel’ olarak tanınan Günel Zeynalova, önceki gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı. Pandemi döneminde evde boş durmayıp kaş ve kirpik bakım serumu yaptığını belirten Zeynalova, şimdilerde bu konuda daha profesyonel adımlar attığını söyledi.

Bir yıldır kendi serumlarını kullandığını dile getiren Günel Zeynalova, “Kendi serumumu yaptım ve güzel sonuçlar aldım. Baya baya kimyager oldum” sözleriyle espri yaptı.

Azeri şarkıcı, yeni girişimi konusunda yakın çevresinden olumlu geri dönüşler aldığını da söyledi. Neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Zeynalova, alışveriş turunun ardından muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x