Sanat ve iş dünyasını bir araya getiren etkinlik

The Stay Grubu’nun yeni yatırımı Bobo by The Stay, Nu-look Magazine’in düzenlediği Summer Escape Party’de sanat, tasarım ve iş dünyasından isimleri bir araya getirdi.

Nu-look Magazine, 2024 Yaz sayısını Bodrum Cennet Koyu’nda açılan Bobo by The Stay’de düzenlenen özel bir davetle kutladı.

Derginin imtiyaz sahibi Muzaffer Yıldırım ve Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner ev sahipliğinde gerçekleşen davet; Ali Poyrazoğlu, Ayşegül Dinçkök, Başak Dizer&Kıvanç Tatlıtuğ, Bengi&Sarp Apak, Berrak Tüzünataç, Büşra Pekin, Cemre Ebüzziya, Daphne Behar, Deniz Marşan, Elif Dürüst, Gülse Birsel, Hande Can, İbrahim Kutluay, İdil Lüleci, Koray Candemir, Mahmut Anlar, Mert&İdil Fırat, Nilperi Şahinkaya&Emre Yusufi, Pervin Ersoy, Şahika Ercümen, Yılmaz Erdoğan başta olmak üzere sanat ve iş dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Gecede Zeynep Üner, “Bir yıl önce bu zamanlarda Sevgili Muzaffer Yıldırım ile bir dergi yapmaya karar verdik. Kendisi bize özgür olabildiğimiz, rahatça çalışabildiğimiz, istediğimiz gibi üretebileceğimiz bir yayın hazırlamanın yolunu açtı, bize destek oldu. Biz de yayın hayatımıza başladığımız günden bugüne her sayımızı özel bir etkinlikle kutlama isteğiyle yola çıktık. Bugün de Summer Escape sayımızın daveti için Bobo’dayız. Bu akşam burada bizimle olan tüm konuklarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Bobo by The Stay’ bir araya gelen misafirler, Majnoon’un canlı performansıyla başlayan geceye Emir & Efe ve Mimi X’in DJ performanslarıyla devam etti. Eğlence dolu dakikaların ardından misafirler, asırlık zeytin ağaçlarının gölgesinde, doğanın içinde özel enstalasyonlarla iç içe zaman geçirdi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x